Silver partner
5
Лет опыта
1
Верифицированная рекомендация
3
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
10
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
2066
Последний визит на сайт
вчера
Міхалат Вадим працівник ЖК « Житло», м. Івано-Франківськ.
Вища економічна освіта за спеціальністю «фінанси».
У сфері продажу житла працюю від жовтня 2020 року за цей час більше ніж 200 успішних угод, та жодного негативного відгуку!
Працюю на репутацію та клієнта!

Продажа квартир (4)

  • Житлова Компанія KVADRAT
    118 000 $
    1 967 $/м²

    Юлиана Пелеша ул., 3

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин
    ЖК Family Plaza
    2 комнаты
    60 / 35 / 14 м²
    этаж 2 из 11
    2025 год постройки
    вчера
    Продаж 2-кімнатної квартири з новим ремонтом у ЖК “Family Plaza”, вул. Пелеша, 3 (Івано-Франківськ) Продається сучасна двокімнатна квартира з новим ремонтом у престижному житловому комплексі Family Plaza за адресою вулиця Пелеша, 3. Квартира розташована на зручному 2 поверсі, вікна виходять у внутрішній двір на східну сторону, що забезпечує тишу, комфорт та приємне ранкове освітлення. Основні характеристики: • Площа: функціональне двокімнатне планування • Новий сучасний ремонт • Індивідуальне газове опалення • Підігрів підлоги по всій квартирі • Додатково встановлені радіатори • Кондиціонер при вході у квартиру • Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, окрім однієї сп...
    Риелтор
  • Житлова Компанія KVADRAT
    125 000 $
    677 $/м²

    Галицкая ул., 120а

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ Пасечная
    6 комнат и более
    185 / 110 / 17 м²
    этаж 9 из 10
    2016 год постройки
    вчера
    м Івано Франкіськ Вул Галицька Продається квартира у закритому житловому комплексі міста. Зручна локація, адже поруч магазини, автобусна зупинка, автостанція, спортивний зал «Альянс», ринок, школа 24, гімназія а також два дитячі садочки! Квартира видова та світла Унікальна квартира для великої сім’ї Продається простора 2-рівнева квартира площею 184 м² з продуманим плануванням, яке фактично дає більше можливостей, ніж стандартна три кімнатна квартира. 4 окремі кімнати, 2 ві кімнати на першому рівні, дві на другому рівні Простора кухня – 17 м² Перший поверх це також велика ванна кімната із встановленою ванною, туалет. Окремий кабінет із панорамним вікном із розворотом на західну сторону...
    Риелтор
  • Житлова Компанія KVADRAT
    50 000 $
    1 101 $/м²

    Владимира Ивасюка ул., 84

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА єОселя єВідновлення Майзли
    ЖК Lystopad
    1 комната
    45 / 19 / 17 м²
    этаж 13 из 16
    2017 год постройки
    вчера
    Продається видова однокімнатна квартира в самому серці міста Івано-Франківськ по вулиці Незалежності. Унікальна пропозиція для тих, хто цінує комфорт, простір та неймовірні краєвиди, адже з квартири відкривається панорамний вигляд на все місто та українські Карпати. Квартира загальною площею понад 45 м² має надзвичайно функціональне та зручне планування. Простора кухня площею 16,5 м² стане ідеальним місцем для сімейних вечорів та зустрічей із друзями. Велика окрема спальня площею 19 м² із кутовим панорамним вікном дарує багато природного світла та відкриває захопливий вигляд на місто. Будинок бізнес-класу, де на поверсі лише 4 квартири, що забезпечує комфорт та приватність проживання. Квар...
    Риелтор
  • Житлова Компанія KVADRAT
    122 500 $
    1 351 $/м²

    Высочана ул., 18

    3 комнаты
    91 / 45 / 15 м²
    этаж 6 из 12
    2019 год постройки
    вчера
    Продаж 3-кімнатної квартири в ЖК «Містечко Центральне» | вул. Височина, 18. Комплекс із власною розвинутою інфраструктурою, є школа, супермаркет «Таврія», багато діючої комерції, поруч державна школа та дитячий садочок. Пропонується до продажу простора та світла трьохкімнатна квартира у сучасному житловому комплексі «Містечко Центральне» в місті Івано-Франківськ. Квартира внутрішня, двостороння, розташована у якісному цегляному будинку з індивідуальним газовим опаленням. Вікна виходять у затишний внутрішній двір: одна сторона — схід, інша — захід, що забезпечує природне освітлення протягом усього дня. На поверсі лишень чотири квартири, і доречі квартира не біля ліфта. Про квартиру: 3 окре...